Nori NEMOKAMOS konsultacijos? Parašyk į mantas@kunokultas.lt

APIE MUS

www.kunokultas.lt – tai ne tik maisto papildų, papildų sportuojantiems parduotuvė. 

Tai ilgai brandintas, kantraus darbo, įgyvendintų užduočių, pasiektų tikslų, o iš viso to – ir nestandartinės, pavienių atvejų duotos patirties rezultatas.

Mes ne tik parduodame papildus sportuojantiems, aktyviems ar sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms. Mes PATARIAME, analizuojame, padedame JUMS kiekviename žingsnyje, kuris Jus „riša“ su sportu, aktyviu laisvalaikiu ar profesionaliais siekiais sportiniuose rezultatuose. 

Patyrusi mūsų komanda, kurių kiekvienas turi specifinę patirtį atskiruose sportuojančių asmenų ir jų probleminių situacijų atvejuose, puikiai bendraudami tarpusavy, dalindamiesi patirtimi, sukuriame galutinį produktą klientui – apšlifuotą, nepriekaištingą ir tiesų kelią išsikeltų tikslų link.

MES – komanda! Komanda trenerių, dirbanti asmeniškai su klientais. Komanda sportininkų – Team Kūno Kultas, siekianti aukštumų sporte! Visi vieningai dirbdami kryptingai siekiame klientui parodyti, kokių rezultatų mums leidžia tikėtis mūsų patirtis, žinios, valia, disciplina ir viso to harmoningas apvienijimas.

Apsipirkdami mūsų el.parduotuvėje, Jūs visada gausite geriausią kainą, kuri neprasilenkia su rinkos realybe. Ir jeigu kartais mes nebūsime patys pigiausi kiekvieno produkto derybose – būkite užtikrinti, kad patarimuose, nuoširdžiuose produktų parinkimuose, neparduodant tik to, ko turime daugiausiai, - mes visada būsime lyderiai. Nes ši veikla mums – tai mūsų gyvenimo kelias!

Nuoširdžiai, Kūno Kultas Komanda!